‘BU ŞEHRİ SEVEN HERKESİ MAÇLARIMIZA BEKLİYORUZ’

Belediye Başkanımız ve Kulübümüz Onursal Başkanı Sayın Muzaffer Külcü, bugün yapılan antrenmanı ziyaret etti… Takımımızın Play-Off’a kalmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Külcü, Çorum’u seven herkesi ligdeki son maçımız olan Sancaktepe ve Play-Off’taki ilk maçımıza beklediğini söyledi…

‘BU ŞEHRİ SEVEN HERKESİ MAÇLARIMIZA BEKLİYORUZ’

Belediye Başkanımız ve Kulübümüz Onursal Başkanı Sayın Muzaffer Külcü, takımımızın bugün yaptığı antrenmanı ziyaret etti. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda yapılan antrenmana Belediye Başkan Yardımcısı Kulüp Başkanımız Sayın Zeki Gül, Başkan Yardımcımız Ömer Balaban, Futbol Şube Sorumlumuz Okan Hergün ve Altyapı Sorumlumuz Sinan Özdilli ile birlikte gelen Külcü yaptığı konuşmada, takımımızın zorlu bir süreç sonrasında Play-Off’a kalmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Uzun bir lig maratonunun sonuna gelindiğine dikkat çeken Onursal Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü,” ilk maç ile son arasında zaman zaman sevindik, zaman zaman da üzüldük. Her şeye rağmen şampiyonluğun ilk adımında başarılı olunamasa bile ikinci adımı olan Play-Off’a kalınmasında dolayı teknik heyet, futbolcu ve yönetimimizi tebrik ediyorum. Zorlu bir süreci bu noktaya getirmiş oldular. Bununla birlikte tribünleri ve taraftarlarımızı da unutmamak lazım. Onlar da özellikle iç saha maçlarında tribünleri doldurarak futbolcularımızın yanında oldular. Varlıklarıyla onları yüreklendiler ve cesaretlendirdiler. Yaptıkları tezahüratlarla onları heyecanlandıran bir performans sergileyerek üzerlerine düşeni yaptılar. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Play-Off’ta da yönetim, teknik heyet ve futbolcularımıza başarılar diliyorum. Play-Off sürecinin stresli bir süreç olduğunun farkındayız. Takımımızın buradan da başarıyla çıkması için bizler elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Bu nedenle ben şehrimize ve hemşehrilerimize buradan bir çağrı yapmak istiyorum. Takımımız başarılı olduğunda ben fark ediyorum ki, tribünler tıklım tıklım doluyor. Puan kayıplarında tribünlerin daha seyrek olduğunu gördüğümüz zamanlarda oluyor. Elbette futbolcularımız  başarılı olunduğu zamanlarda alkışlardan nasıl olumlu yönde etkileniyorsa, az olduğu zaman da duygusal olarak etkilendiklerini fark ediyoruz. Yüze yüze kuyruğuna geldiğimiz bir noktada bu çağrıyı özellikle yapmak istiyorum. Futbolu seven, futbolla ilgilenen, bu şehri seven, bu şehrin adının futbolla duyulmasından, farklı yerlerde güzellikle anılmasından mutlu olacak ve ben Çorumluyum diyen herkesi Sancaktepe ve Play-Off maçlarımıza davet ediyorum. Bunu sadece bir sportif başarıdan çok  sorumluluk olarak görmek gerekir. Herkesin böyle bir sorumluluk anlayışıyla olaya yaklaşması gerektiğine inanıyorum. Bu sayede futbolcularımızı da yüreklendirmiş oluruz. İnşallah daha önce kapısından döndüğümüz şampiyonluğu 2017 sezonunda yakalarız. Şehrimizi spor tesisleriyle donatıyoruz, bunları bu yılın sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu sayede iki bayramı da birlikte yaşarız diye temenni ediyorum. 2. Lig’e giden yolda başta takımımızdaki futbolcular olmak üzere her kardeşimizi ve taraftarımızı adete 12. oyuncu gibi düşünerek birlik, beraberlik ve büyük coşkuyla hep birlikte mutlu sonu yaşayalım diye umut ediyorum” diye konuştu.

TATLI İKRAM ETTİ

Bugün yapılan antrenmanı izleyen Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü, teknik heyet ve futbolcularımıza tatlı ikramında bulundu. Teknik heyet ve futbolcularımıza bire bir ilgilenen Külcü, tatlı ikramına takım kaptanımız Emrullah Kokoç’tan başlarken, altyapıdan antrenmanımıza katılan genç futbolcularımızı da ihmal etmedi.

KARMİL 2. LİGDE DEVAM EDERİZ DEDİ

Belediye Başkanımız ve Kulübümüzün Onursal Başkanı Sayın Muzaffer Külcü’nün bugün yaptığı ziyaret sırasında ilginç diyaloglar da yaşandı. Futbolcularımızla yakından ilgilenen Külcü ve Bayburt maçında sakatlanarak sezonu kapatan tecrübeli futbolcumuz Abdullah Karmil arasında yaşanan diyalog dikkatlerden kaçmadı. Onursal Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü’ye “ Son maçlarda oynar mısın” diye sordu. Karmil ise, “İnşallah seneye 2. Lig’de yine birlikte devam ederiz” diye cevap verdi.