AVANTAJ BİZDE:2-0

STAT: Dr. Turhan Kılıçcıoğlu

HAKEMLER Şeref Taştan, Abdullah Uğur Sarı, Ayhan Arısoy

ÇORUM BELEDİYESPOR: Sercan, Hüseyin, İmam, Tahir (dk. 88 Ahmet ), Akın, Mertcan, Emrullah, Salim (dk. 84 Yakup Kayış ), Ali Kemal, Yakup Alkan, Yeldar  (dk 63 Çağrı )

 ALTAY: Aydın, Erhan, Necdet, Hikmet, Murat, Halil, İhsan, Halil Karataş, Atakan(dk. 56 İbrahim Ferdi Coşkun), Murat (dk. 68 :İbrahim Akın), Abdülkadir

SARI KARTLAR: Yakup Alkan, İmam, Ali Kemal (Çorum Belediyespor), Necdet, Murat (Altay)

GOLLER: dk. 12 Yakup Alkan, dk. 49 Salim (Çorum Belediyespor)

Takımımız, bugün kendi sahasında oynadığı Play-Off ilk maçında Altay’ı 2-0 mağlup etti. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda oynanan maçı Vali Necmettin Kılıç, Belediye Başkanı ve Kulübümüz Onursal Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanımız Zeki Gül ile diğer protokol üyeleri ve yaklaşık 6 bin kişilik  taraftar topluluğunun izlediği maça hızlı başlayan takımımız, 12. dakika golcü futbolcumuz Yakup Alkan’ın golüyle 1-0 öne geçti. Takımımızın üstünlüğüyle geçen maçın ilk yarısı bu skorla sona erdi. Maçın ikinci yarısını da hızlı başlayan takımımız, 49. dakikada Salim’in attığı golle aradaki farkı 2’ye çıkardı. Karşılaşmanın geri kalan dakikalarında başka gol olmayınca takımımız sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrılan taraf oldu. Gürses Kılıç ve öğrencileri elde ettikleri bu galibiyetle 8 Mayıs Pazartesi günü İzmir’de oynanacak olan 2 maç öncesi büyük bir avantaj elde etmiş oldu.