BİZDEN KISA KISA

Çorum Fenerbahçeliler Derneği yönetimi, dün akşam yapılan antrenmanımızı ziyaret etti. Mimar Sinan Sahası’nda yapılan antrenmanımızı izleyen dernek Başkanı Hasan Özer Gökmen ve bazı yönetim kurulu üyeleri antrenman sonrası takımımıza baklava ikramında bulundurlar. Gökmen ve beraberindekiler yeni sezonda takımımıza başarı dileğinde bulundular.

BELLİ’DEN ÖZEL KARPUZ

Takımımıza, dün akşam yapılan antrenman sonrası özel üretim karpuz ikram edildi. Hasan Belli, Abdalata köyünde kendi arazisinde yetiştirdiği özel karpuzlardan ikisini takımımıza ikram etti. Üzerlerinde Şampiyon Çorum Belediyespor yazan karpuzlar teknik heyet ve futbolcularımızın da ilgisini çekti.

İLK MAÇA TANIDIK İSİM

Takımımızın, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı ilk lig maçı olan B. Tepecik maçının hakem triosu belli oldu. Avcılar Atatürk Stadı’nda saat 17.00’de başlayacak olan karşılaşmayı Hatay Bölgesi’nden Deniz Kükrek yönetecek. Kükrek’in bu maçtaki yardımcılıklarını ise yine aynı bölgeden Bekir Özçelik ile Ömer Yüzer yapacaklar. Kükrer,  geçen sezon 2 maçımız yöneten bir isim. İlk olarak 16 Ekim 2016 tarihinde Van deplasmanında oynadığımız ve 1-1 berabere kaldığımız maçı yöneten Deniz Kükrek, daha sonra da ligin ikinci yarısında 15 Mart 2016’de yine deplasmanda oynadığımız ve 1-0 galip ayrıldığımız Karacabey maçını yönetmişti.