PUANSIZ DÖNMEYECEĞİZ

Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş, yarın oynayacağımız B. Tepecik maçından puan ya da puanlarla ayrılmak için mücadele edeceklerini söyledi. 10 Temmuz’dan bu yana sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını dile getiren Tokuş, “ Sezona en iyi şekilde hazırlandık. Yarın ligin ilk maçına çıkacağız. Deplasmanda oynayacağımız bu maçta ilk hedefimiz sahadan 3 puanla ayrılmak. Tüm gücümüzle bunun için savaşacağız. Bunu yapamazsak bile sahadan mutlaka puanla ayrılmak istiyoruz. Zaten dışarıda alacağımız 1 puan ve kendi sahamızda alacağımız galibiyetler hedefe varacağımızı düşünüyoruz. Bu bir stratejidir, ancak defalarca söylediğimiz gibi kimse sahaya 1 puan için çıkacağımızı düşünmesin. Tek amacımız sezona iyi başlamak ve sonuna kadar da böyle devam etmek” diye konuştu.

TER ATTIK

Yarın yeni sezonun ilk maçına deplasmanda B. Tepecik karşında çıkacak olan takımımız, bugün yaptığı ter antrenmanıyla hazırlıklarını noktaladı. Takımımız, yarın saat 17.00’de Avcılar Atatürk Stadı’nda oynayacağı maçın son hazırlığını Büyükçekmece Atatürk Spor Komplesi’ndeki suni sentetik sahada yaptı. Isınma hareketleriyle başlayan ter antrenmanı 5’e 2 ile sona erdi.

SEMİH’LE YOLLARIMIZ AYRILDI

Sezon başında Niğde Belediyespor’dan transfer ettiğimiz orta saha oyuncusu Kahraman ile yollarımız ayrıldı. Yönetimimizle yaptığı görüşmeler sonrası takımımızdan ayrılan bu futbolcu yeni sezonda 3.Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan Ergene Velimeşespor’un formasını giyecek.