SENTETİK’TE 8 GOL

Hafta sonu Kızılcabölükspor ile karşı karşıya gelecek olan takımımız, bu maçın hazırlıklarına bugün yaptığı çift kale maçla devam etti. Kızılcabölük sahasının sentetik olması nedeniyle 1 No’lu Saha’da yapılan çift kale maçta sakatlığı devam eden Taner yer almazken, diğer futbolcular hazır bulundu. Teknik Direktör Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan çift kale maçta Beyaz takım;  Sercan, M.Zahid, Erhan, Akın, Yakup, Özgür, Emre, Doğancan, Yasin, Salim, Abuzer tertibiyle mücadele ederken, Kırmızı takım ise  Ramazan, İzzet, Batuhan, Abdullah, Doğukan, M. Haktan), Mert, Selim, Murat Hacıoğlu, M.Enes, Kıvanç tertibiyle mücadele etti. Tokuş’un zaman zaman oyunu durdurarak futbolcularını uyardığı çift kale maçı Kırmızı Takım 5-3 kazandı.

SABAH YOLA ÇIKIYORUZ

Takımımız, Kızılcabölükspor ile oynayacağı maç için yarın sabah 08.00’de hareket edecek. Denizli’ye karayoluyla heraket edecek olan takımımız, Lavin Otel’de kampa girecek. Yarın akşam saatlerinde yapacağı ter antrenmanının ardından Cumartesi günü yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak olan takımımız, maç günü Kızılcabölük’e geçecek.

HAKEM RİZE’DEN

Pazar günü Kızılcabölük deplasmanında puan arayacak olan takımımızın maçını yönetecek hakem triosu belli oldu. Saat 13.30’da başlayacak olan maçı Rize Bölgesi’nden Muhammed Ali Metoğlu yönetecek. Metoğlu’nun bu maçtaki yardımcılıklarını ise yine aynı bölgeden Ertan Başdağ ile Akın Karabacak yapacak.