KARACABEY HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Takımımız, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı ilk yarının son maçı olan Karacabey maçının hazırlıklarına bugün başladı. Kızılcabölük maçının ardından verilen 1 günlük iznin sona ermesiyle yapılan antrenmana izinli olan Abuzer katılmazken, diğer futbolcularımız hazır bulundu.  Nazmi Avluca Sahası’nda saat 13.30’da başlayan antrenman düz koşular, 5’e 2, kanat ve şut çalışmasıyla sona erdi. Takımımız, bu maçın hazırlıklarına yarın da aynı saat ve sahada yapacağı antrenmanla devam edecek.

DOĞUKAN YARIDA BIRAKTI

Sol kanat oyuncumuz T. Doğukan Pala, bugün yapılan antrenmanı yarıda bıraktı. Şut çalışması sırasında sol ayak dizinden sakatlanan bu futbolcumuza ilk müdahale kulüp masörümüz Ali Köseer tarafından yapıldı. Doğukan’ın sakatlığının ciddi olmadığı ve Karacabey maçının kadrosunda yer alabileceği açıklandı.

EMİN DE KATILDI

U14 takımımızın başarılı kalecisi Emin Bera Aydemir, bugün yapılan antrenmana katıldı. Sergilediği performansla geçtiğimiz ay Antalya’da yapılan Milli Takım karmasına davet edilen Emin, Nazmi Avluca Sahası’nda yılan antrenmanda yer aldı. Şut çalışmasında yaptığı kurtarışlarla futbolcularımızdan da övgüler alan Emin’in, bundan sonraki süreçte her fırsatta A Takımımız ile antrenmanlara çıkacağı ifade edildi.