ANTALYA KAMPI BAŞLADI

ANTALYA KAMPI BAŞLADI

2017-2018 sezonunda 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden takımımızın, Antalya kampı bugün yapılan antrenmanla başladı. Lara’da bulunan Miracle Otel’de bugün toplanan ve ilk antrenmanını saat 17.00’de yapan takımımızın çalışmasında tüm futbolcularımız hazır bulundu. Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş nezaretinde otel sahasında yapılan antrenman düz koşular ve 5’e 2’nin ardından sona erdi. Takımımız, ikinci yarı hazırlıklarına yarın da sabah saat 08.00 ve akşam 17.00’de yapacağı çift antrenmanla devam edecek.

TANER ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Takımımızın tecrübeli isimlerinden olan sağ kanat oyuncusu Taner Gürsoy, takımla birlikte çalışmalara başladı. 26 Kasım’da deplasmanda oynadığımız Cizre maçının 70. Dakikasında rakibiyle girdiği pozisyon sonrası yerde kalan ve sağ el bileği kırılan tecrübeli futbolcumuz, Antalya kampına katıldı. Tedavisinin ardından takımla beraber çalışmalara katılan Taner, günü düz koşu ile tamamladı.

EMİN DE KAMPTA

U14 Takım kalecimiz Emin Bera Aydemir de, Antalya kampına katıldı. Genç yaşına rağmen düzgün fiziği ve sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken ve kampa davet edilen genç file bekçimiz de takımımızın Lara Miracle Otel’de yaptığı antrenmana katıldı. Emin Bera, daha önce de geçtiğimiz aylarda yine Antalya’da yapılan U14 Milli Takım seçmelerine Samsun Bölge Karması ile birlikte gelmişti.