MANAVGAT’LA YENİŞEMEDİK: 1-1

MANAVGAT’LA YENİŞEMEDİK: 1-1

SAHA: Miracle Otel Sahası

HAKEMLER: Ülkü Gürsel, Sebahattin Tosun, Atıl Akman

ÇORUM BELEDİYESPOR (1.DEVRE): Ramazan, M.Zahit, Yakup Kayış, Batuhan, Yakup Yiğit, Selim, Emre Yüksektepe, Haktan, Yasin, Kıvanç, Doğan Can.

ÇORUM BELEDİYESPOR (2.DEVRE): Sercan, Ertuğrul, Doğukan, Akın, İsmet, Özgürt, Mert, Murat Hacıoğlu, Salim, Y.Burak, Abuzer.

MANAVGAT BELEDİYESPOR: Tuğrul, Yunus (Hurşit), Şehmus, Mert (Gökhan), Ahmet Çetinkaya, Mertcan, Murat Berge, Murat Yüksel, Engin, Alihan (Abaka), Ahmet Gündoğdu (Celalettin)

GOLLER: Dk.54 Murat Hacıoğlu (Çorum Belediye), Dk. 61 Abaka (Manavgat)

İkinci yarı hazırlıklarına Antalya’da yaptığı kampa sürdüren takımımız, bugün oynadığı ilk hazırlık maçında Manavgat Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı. Miracle Otel Sahası’nda oynanan maçın ilk yarısı golsüz eşitlikle sona erdi. Teknik direktörümüz Yusuf Tokuş’un sahaya her iki yarıya da ayrı kadrolar sürdüğü maçın ikinci yarısında Murat Hacıoğlu’nun 54. dakikada attığı golle 1-0 öne geçti. 61. Manavgat Belediyespor, bu gole 61. dakikada Abaka ile skora dengeyi getirdi. Geride kalan dakikalarda her iki takımın da geliştirdiği ataklar skoru değiştirmeyince karşılaşma 1-1’lik eşitlikle sona erdi. Takımımız, kamptaki ikinci hazırlık maçını ise yarın BAL takımlarımdan 68 Aksaray Belediyespor ile oynayacak. Bu maçta aynı saha ve saatte oynanacak.

KÜLCÜ DE İZLEDİ

25 Aralık’tan bu yana ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da yaptığı çift antrenmanla sürdüren takımımızın, bugün oynadığı ilk hazırlık maçını Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Muzaffer Külcü de izledi. Dün beraberinde Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri İsmail Akgöz ve Ekrem Demirten, Başkan Yardımcımız Ömer Balaban, yöneticimiz Abdulkadir Kirtaban ile kamp yaptığımız otele gelen Külcü, bugün oynadığımız ve 1-1 berabere kaldığımız Manavgat Belediyespor maçını izledi. Miracle Otel Sahası’nda oynanan maç öncesi futbolcularımızla kısa bir süre sohbet eden Onursal Başkanımız Muzaffer Külcü, takımla birlikte toplu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.