GÜZEL PROVA: 2-0

SAHA: Dr. Turhan Kılıçcıoğlu

HAKEMLER: Onur Bingöl, Aydın Karsavuran, Serdar Osman Akarsu

ÇORUM BELEDİYESPOR: Ramazan (Sercan), M.Zahit (Ertuğrul), Yakup Kayış (Doğukan), Yakup Yiğit (Batuhan), Akın (İsmet), Emre Yüksektepe, Salim (Emre Okur), Özgür, Abuzer (Kıvanç), Doğan Can (Mert), Yasin (Selim)

TOKATSPOR: Akın, Hakan, Murat (Muhammed), Hasan (Nezir), Yaşar (Murat Can), Ömer Can, Emin( Burak), Recep, Batuhan (Bekir), Alperen (Teoman)

GOLLER: Dk. 5 (pen) ve 37 Abuzer

KIRMIZI KART: Dk. 48 Emre Yüksektepe

Takımımız, 21 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarı son hazırlık maçını 2. Lig takımlarından Tokatspor ile oynadı. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda saat 13.30’da başlayan maçın henüz 5. dakikasında Zahit’in ceza sahası içerisinde düşürülmesi sonucu kazanılan penaltı atışını Abuzer gole çevirdi. Bu golden sonra da ataklarını yenileyen takımımız, 37. dakikada kaleci Akın’ın hatasını affetmeyen ilk golün sahibi Abuzer’le aradaki farkı 2’ye çıkardı. İlk yarısı bu skorla sona eren maçın 48. dakikasında orta sahadaki önemli isimlerimizden olan Emre Yüksektepe kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Karşılıklı ataklarla geçen maçın ikinci yarısında başka gol olmayınca takımımız Tokatspor’u 2-0 mağlup etti.

KÜLCÜ DE İZLEDİ

Takımımızın, bugün Tokatspor ile oynadığı hazırlık maçını Belediye Başkanı ve Kulübümüz Onursal Başkanı Muzaffer Külcü de izledi. Dr. Turhan Kılıçcoğlu Stadı’nda oynanan ve takımımızın 2-0 üstünlüğüyle geçen maçı Külcü’nün yanı sıra Başka Yardımcımız Ömer Balaban ile diğer yöneticilerimiz ve yaklaşık 500 kadar da taraftar topluluğu izledi.