2. YARIYA KÖTÜ BAŞLADIK:1-3

STAT: Dr.Turhan Kılıçcıoğlu

HAKEMLER: Süleyman Soyutürk, Necdet Çelik, Şefik Öner 4.HAKEM: Tolga Tugay İnan

ÇORUM BELEDİYESPOR: Sercan Çobanoğlu, Mehmet Zahit Çınar, Yakup Kayış, Mert Sarı, Doğan Can Davas, Abuzer Gaffar Toplu, Akın Karaaslan(Dk.78 Selim Dilli), Özgür Gedikli, Yakup Yiğit, Yasin Dülger ( Dk.68 Taner Gürsoy), Salim Uzun( Dk.60 Emre Okur)

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A. Ş. : İbrahim Karaca, Ramazan Aydın( Dk. 86 Bülent Demir), Mehmet Arı ( Dk. 76 Mert Öner), Caner Bulut, Recep Metin, Onur Erdem Günel (Dk. 84 Yılmaz Lüle) , Semih Mustafa Usta, Yusuf Atay, Fırat Bozkurt, Emrah Yollu, Eray Açıkgöz

GOLLER : DK. 18. Abuzer Gaffar Toplu (Çorum Belediyespor), DK.28 ve 44  Mehmet Arı, DK. 90+3. Mert Öner (B. Tepecik)

SARI KARTLAR: Caner Bulut Recep Metin Onur Erdem Günel, Eray Açıkgöz, Yılmaz Lüle (Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş) Doğan Can Davas, Yasin Dülger, Yakup Yiğit (Çorum Belediyespor)

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden takımımız, bugün kendi sahasında oynadığı 2. Yarının ilk maçında B. Tepecikspor A.Ş’ye 3-1 mağlup oldu. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda oynanan maça hızlı başlayan takımımız, 18. dakikada Abuzer’in attığı golle 1-0 öne geçti. Bu golden sonra oyunda dngeyi sağlayan konuk ekip 28 ve 44. dakikalarda Mehmet Arı’ın attığı gollerle ilk yarıyı 2-1 önde kapattı. Belediye Başkanı ve Onursal Başkanımız Muzaffer Külcü ile her takım yöneticileri ve yaklaşık 2 bin kadar taraftar topluluğunun da izlediği karşılaşmanın 2. yarısında takımımız, beraberlik golü için yüklense de aradığı golü bulamadı. Maçta son sözü ise 90. 3. dakikada sahneye çıkan Mert Öner söyledi.