LİDERE BİLENİYORUZ

Takımımız, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Utaş Uşakspor maçının hazırlıklarına bugün de devam etti. Nazmi Avluca Sahası’nda saat 13.30’da başlayan antrenmanda tüm futbolcularımız hazır bulundu. hafif sakatlıkları bulunan Akın ve Abuzer’in düz koşu yaptığı antrenman ısınma hareketleri, pas çalışması ve yarı sahada taktik çalışmayla sona erdi. Takımımız, lider Uşakspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın da aynı saat ve sahada yapacağı antrenmanla devam edecek.

TATLILAR BAŞKANIN ARKADAŞLARINDAN

Takımımızın bugün yaptığı antrenmanı Kulüp Başkanımız Ömer Balaban’ın arkadaşları da izledi. Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanı genç işadamları Ömer Altıkardeş, Dursun Burcu, Doğan Keskin, Ahmet Yakar ve Abdurrahman İstanbullu da izledi. Kulüp Başkanımız Ömer Balaban ve  Mali Asbaşkanımız  ve Altyapı Sorumlumuz Sinan Özdilli ile birlikte bir süre antrenmanı izleyen işadamları takımımıza tatlı ikramında bulunurken, başarı dileklerini ilettiler. Kulüp Başkanımız Ömer Balaban da, yaptıkları jestten dolayı kendilerine teşekkür etti.

UŞAK SEYAHATİ PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Cumartesi günü grup lideri Utaş Uşakspor ile zorlu bir 90 dakikaya çıkacak olan takımımız, Perşembe günü yola çıkacak. Sabah saat 08.30’da karayoluyla Uşak’a hareket edecek olan takımımız, Ramada Otel’de kampa girecek ve maç saatini beklemeye başlayacak.