SON HAZIRLIKLAR DA TAMAM

Yarın deplasmanda grup lideri Utaş Uşakspor ile zorlu bir doksan dakikaya çıkacak olan takımımız, son hazırlıklarını da tamamladı. Dün karayoluyla Uşak’a gelen ve Ramada Otel’de kampa giren takımımız, son çalışmasını Kalfa Spor Tesisleri’nde yaptı. 2 No’lu Saha’da saat 11.45’te başlayan antrenman ısınma hareketleri, 5’e 2 ve tempolu çıkışlarla sona erdi. Takımımızın yarın deplasmanda oynayacağı zorlu maçın 18 kişilik kadrosunda şu isimler yer alıyor; Ramazan, Sercan, M.Zahid, Yakup Yiğit, Yakup Kayış, Salim, Mert, Özgür, Emre Yüksektepe, Emre Okur, Doğancan, Akın, Abuzer, İsmet, Yasin, Taner,Doğukan, Ertuğrul

MAÇI AVCI YÖNETECEK

Takımımızın yarın Uşak deplasmanında oynayacağı zorlu maçı yönetecek hakem triosu belli oldu. Uşak 1 Eylül Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak olan karşılaşmayı İstanbul Bölgesi B Klasman hakemlerinden İlker Yasin Avcı yönetecek. Takımımızın sahaya mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağı maçta Avcı’nın yardımcılıklarını ise yine aynı bölgeden C Klasman hakemleri  Fettah Yiğit ile Samet Özkul yapacak. Her iki takım açısında da büyük önem taşıyan maçta yine İstanbul Bölgesi’nden Serhat Tan da 4. hakem olarak görev yapacak.

UŞAK’YA YARIN HAVA DURUMU

Yarın Uşak’ta oynanacak olan maç öncesi 2 takımı da yağmurlu bir hava bekliyor. Meteroloji tahminlerine göre, saat 13.30’da Uşak 1 Eylül Stadı’nda oynanacak maç öncesi hava 12 derece olacak ve sağanak yağmur bekleniyor. Yağış oranının %70, nem oranının %82 olarak ölçüldüğü Uşak’ta rüzgar hızı ise 16 km/s olması bekleniyor.