MAÇ SAATİNİ BEKLİYORUZ

Yarın deplasmanda Karaköprü Belediyespor ile karşılaşacak olan takımımız, bu maçın hazırlıklarını tamamladı. Sabah 09.30’da karayoluyla Ankara’ya oradan da 13.30 uçağıyla Şanlıurfa’ya gelen takımımız, Reşit Köylü Spor Komplesi’nde yaptığı ter antrenmanıyla hazırlıklarını tamamladı. Şanlıurfa 11 Nisan Stadı’nda saat 13.00’de başlayacak olan maçın 18 kişilik kadrosunda şu isimler yer alıyor; Ramazan, Sercan, Selim, Salim, Mert, Yakup Kayış, Yakup Yiğit, Abuzer, Özgür, Doğan Can, Doğukan, Emre Okur, Emre Yüksektepe, Ertuğrul, İsmet, Taner, Haktan, Oğuzhan
HAKEM TRABZON’DAN
Takımımızın, yarın deplasmanda oynayacağı maçı yönetecek olan hakem triosu belli oldu. 11 Nisan Stadı’nda saat 13.00’de başlayacak olan karşılaşmayı Trabzon Bölgesi C Klasman hakemi Sinan Özcan yönetecek. Özcan’ın bu maçtaki yardımcılıklarını ise yine aynı bölgeden Kenan Özcan ile Ertan Demirci yapacak. Trabzon Bölgesi’nden Erdi Çetin ise maçta 4. hakem olarak görev yapacak. Sinan Çetin, 10 Eylül 2017 tarihinde kendi sahamızda oynadığımız ve 2-2 biten Adliyespor maçından da düdük çalmıştı.
İLK MAÇTA NE OLMUŞTU?
Takımımız, Şanlıurfa’nın 3. Lig temsilcisi Karaköprü Belediyespor ile tarihinde ilk kez 1 Ekim 2017 tarihinde karşı karşıya geldi. Kendi sahamızda oynadığımız maç 2-2’lik eşitlikle sona erdi. Abuzer’in 43. dakikada penaltıdan attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapatan takımımız, 56. dakikada yine Abuzer’le aradaki farkı 2’ye çıkardı. Rakip takından Alican Tezel 62. dakikada penaltıdan attığı golle aradaki farkı 1’e indirdi. Bu golden 2 dakika sonra yine sahneye çıkan aynı futbolcu maçta son sözü söyleyen isim oldu.
YARIN SICAKLIK 15 DERECE
Ligin 23. Haftasında karşı karşıya geleceğimiz Karaköprü Belediyespor maçı öncesi Şanlıurfa’da hava sıcaklığı 15 derece olacak. Metoroloji’nin verilerine göre nem oranının % 53 olarak ölçüldüğü Şanlıurfa’da rüzgar ise Güney Batı’dan 16 km/ s hızında esecek. Maç saatinde her iki takımı da güneşli bir hava bekliyor.