TÜM HAZIRLIKLAR TAMAM

Yarın kendi sahasında Aydınspor’u konuk edecek olan takımımız, son hazırlıklarını da bugün yaptığı antrenmanla tamamladı. Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanda tüm futbolcularımız hazır bulundu. Saat 14.00’de başlayan antrenman ısınma hareketleri, 5’e 2 ve yarı alanda taktik çalışmayla sona erdi. Antrenmanın ardından kendi tesislerinde kampa giren takımımız maç saatini beklemeye başladı. Yasin ve Doğukan’ın kart cezalısı olmaları nedeniyle yer almadıkları 18 kişilik maç kadrosunda ise şu futbolcular yer alıyor: Ramazan, Sercan, Yakup Kayış, Yakup Yiğit, Akın, İsmet, M. Zahid, Emre Yüksektepe, Emre Okur, Özgür, Doğan Can, Taner, Abuzer, Selim, Ertuğrul, Oğuzhan, Mert, Salim

HAKEM İSTANBUL’DAN

Takımımızın yarın kendi sahasında oynayacağı 1923 Aydınspor maçının hakem triosu belli oldu. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak olan maçı İstanbul Bölgesi’nden Fevzi Erdem Akbaş yönetecek. Akbaş’ın bu maçtaki yardımcılıklarını ise yine aynı bölgeden Selim Konukçu ile Selim Şenöz yapacak. Yine İstanbul Bölgesi’nden Burak Kaplan da karşılaşmada 4. hakem olarak görev alacak.

İLK MAÇTAN GALİP AYRILDIK

1923 Aydınspor ile ligin ilk yarısında deplasmanda karşılaşan takımımız, sahadan 2-0 galip ayrıldı. 8 Ekim 2017 tarihinde Adnan Menderes Stadı’nda oynanan maçın ilk yarısı Doğan Can’ın 26. dakikada attığı golle 1-0 sona erdi. İkinci yarıda da üstün futbolunu sergileyen takımımız, 79. dakikada Yakup Kayış’ın attığı golle 2-0 sona erdi.

YARIN YAĞIŞ VAR

Yarın Çorum’da hava sıcaklığı 9 derece olacak. Metoroloji verilerine göre yağışlı bir havanın hakim olacağı Çorum’da nem oranı %79 olarak hesaplanırken, rüzgar ise Güneybatı yönünden 14 km/s hızında esecek.